Zakup mieszkania z licytacji komorniczej

Strasznie długo mi to zajęło ale w końcu zmobilizowałem się i napisałem case study mojego pierwszego zakupu mieszkania od komornika. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zarobiłem na tej transakcji prawie 15 tys. zł to zapraszam do pobrania darmowego raportu:

Case study zakupu mieszkania od komornika

A dosłownie 2 dni temu udało mi się wygrać kolejną licytację komorniczą, więc jeśli case się będzie podobał to możecie liczyć na kolejny :)

 • Pio trek

  Mario,
  Fajnie się czytało Twoje ubiegłoroczne wpisy, więc super, że nie kończysz nadawać i masz da nas więcej konkretów. Szkoda, że w zamian musimy sprzedawać się reklamodawcom, ale take Twoje prawo, dużo zainwestowałeś w pozyskanie tej wiedzy, więc możesz oczekiwać choć minimalnego zwrotu z dzielenia się nią. Tylko… spraw proszę, by działało. Maila podałem, aktywowałem, a pdf-a nadal nie mam. Jak maila podaję ponownie, to dostaję błąd, że subskrybent już istnieje. Help!

 • http://MoneyMaker.pl/ Mario

  Poradnik daję za zapis na listę adresową tylko dlatego, żeby mieć kontakt do osób zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości. Planuję wydać większy poradnik o inwestowaniu a lista pomoże mi szybko dotrzeć do osób interesujących się takimi tematami. Obiecuje, że żadnego spamowania reklamami tam nie będzie :)

  Nie wiem czemu pdf do Ciebie nie dotarł. Może sprawdź folder SPAM? W każdym razie zaraz wyślę Ci na maila ten poradnik.

 • Kris

  Bardzo mi się podoba opisany Case
  Mam kilka pytań – czy możemy porozmawiać pw?

  • http://MoneyMaker.pl/ Mario

   Kris, dzięki :) Napisałem do Ciebie maila.